Jízdní řády Zarząd Transportu Metropolitalnego
Brzezinka CentrumMysłowiceMysłowice, ob. M. Mysłowice, okr. m. Mysłowice931Bieruń Potok Stawowy
Jízdní řád
po, út, st, čt, pá
433 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
509 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
617 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
717 57 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
857
957 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
1057 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
1157 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
12
1317 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
1417 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
1517
1617 52
1757
18
1902
2002
2102 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
2202
2302
0
1
2
3
sobota
448
552
6
707
807
922
1022
1137
1237
1352
1452
15
1607
1707
1822
1922
2037
2137
22
2310
0
1
2
3
neděle, svátky
453
5
617
757
8
917
1057
11
1217
1357
14
1517
1657
17
1817
1957
20
2117
22
2310
0
1
2
3